Hakkımızda

  • Hakkımızda

Gündüz Grup'un temeli 1971 yılında kurulan deri kimyasalları ticaret şirketiyle atılmıştır. Bu ilk adımı diğerleri izlemiş olup bugün deri sektöründe önemli bir yere sahip bir kuruluştur.

Gündüz Kürk 1997 yılında Çorlu Organize Deri Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur ve halen burada faaliyetlerine devam etmektedir.

Gündüz Kürk, yaklaşık 20.000 m2 kapalı alanı, yıllık toplam 8.000.000 ayak üretim kapasitesi ile müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini büyümesine destek alarak Türkiye'nin en büyük kürk süet deri üretim kapasitesine sahip fabrikalarındandır.


Hedef

Sürekli gelişme ve müşteri memnuniyeti prensipleri doğrultusunda çağdaş yönetim sistemlerini uygulayıp kaliteli mal ve hizmetler üreterek, öncü, lider ve saygın bir dünya şirketi olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Misyonumuz başarılı olmayı yalnızca büyüyen ve daha çok kazanan olarak görmeyip, yapılan işe ilke ve estetik değerler kazandıran, üründe ve tarzda dünya kalitesini yakalayan, tek standart olarak mükemmelliği hedefleyen bir kurum olmaktır.

Vizyon

Yönetim felsefemiz müşteri beklentilerini temel amaç olarak alan, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendiren ve takım çalışmalarıyla tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen bir anlayışa sahip olmaktır.